איך לבחור מיני בר

אם אתם בעניין של קניית מיני בר לבית, ראוי להגיד כי יש כמה דברים שתדרשו לקחת בחשבון. איך לבחור מיני בר? איך לבחור קולר או אפילו איך לבחור מסננים שלא מתכלים מהר? רגע לפני שאתם מחליטים לבחור את המוצר הנכון לכם, ראוי ביותר לדבר על אפשריות של בחירה. איך מחליטים בפועל על הבחירה הנכונה לכם? השוק הפתוח מציע כמה וכמה דברים הקשורים ברכישה של מיני בר כזה או אחר לרבות מיני בר דיגיטלי, מכני או עיצוב כזה או אחר. מה עושים? יש לא מעט מסלולי רכישה שחשוב לדבר עליהם.
מיני בר פשוט או משודרג?
האם שווה לברור את המיני בר המשודרג או הפשוט? כאשר מדברים על מיני בר פשוט מדברים על מיני בר מכני יותר. הוא קל להפעלה אין בו מסננים אם כי אפשר להוסיף אותם ללא שום קשר. מיני בר בעל נוחות עם מוצר משלים אשר מטהר את המים. היתרונות הן בדרך כלל מחיר זול יותר , נעילת בטיחות בפני ילדים, נוחות של שימוש מים קרים וחמים בלחיצת כפתור אחת. כך גם מוצר פשוט וזול ביותר . החיסרון הוא מכשיר פשוט שאי אפשר לכוון בהתאמה אישית. לעומת  זאת המכשיר הבינוני מדבר על חלקים דיגיטליים או מכאניים. הכול בהתאם לתקציב. סינון ומגן אבנית השוני הוא בעיצוב אך לא רק. אפשר לכוון את הטמפרטורה והמכשיר מגיע בכל הגדלים. חסרונות של המכשיר באים לידי ביטוי במחירים יקרים מדי, מכשיר שעלול להתקלקל.
האם כדאי לבחור מכשירים משוכללים?
המכשיר המשוכלל בא לידי ביטוי במכשיר עם מסננים ונורות בקרה. מכשירים המשתנים על פי הכיוון אך לא רק. גודל שונה וכך גם עיצוב. יתרונות המכשיר בהתראה לנזילות או תקלות, כך גם התראה על כל בעיה אחרת. התראה על החלפת מסננים, מכשירים קטנים, שליטה מלאה על מזג המים החמים או הקרים. חסרונות המכשיר, לא פשוט להתעסק עם המכשיר לבד. צריך להחליף מסננים אחת לחצי שנה. אלו הם מרכיבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים.