בר מים טוב במחיר טוב

השוק הפתוח מציע לא מעט אפשריות של מכירת בר מים טוב במחיר טוב אך לא רק. במסגרת שאלת השאלות איך לתפעל בר מים או מאפיינים של בר מים איכותי, עולה נושא המחיר. כולם תרים אחר בר מים אשר יספק מים נקיים ובריאים בעלות שווה לכל כיס. קריטריונים שמזמן כבר אינם תואמים רק את עשירי המקום אלא הרבה מעבר לכך. היום כל אחד יכול להשיג בר מים במחיר שווה לכל כיס.
מתקנים חדשים או ישנים
במסגרת הרכישה והפיתוי להשיג בר מים זול, עולה גם השאלה של מתקן מים חדש או ישן. מה רצוי לרכוש? הלבטים הקשים כמו לא  עוזבים. אנשים רוצים לרכוש מוצר טוב בעלות שווה לכל כיס. האם שני הדברים הולכים יחד? אם תבחרו לרכוש מוצר משומש, אולי הוא יהיה טוב אך האחריות לא תוכל להתקבל נוכח העובדה כי המוצר ישן יתר על המידה. זול הופך יקר ברוב המקרים ומכאן שלא תמיד עדיף לרכוש דברים בעלות שווה יתר על המידה. איכות של חלקים כאלה ואחרים, מסנן מים של מיני בר שרצוי לברור הרבה לפני. מתקנים ישנים או משומשים, יענו לכם על התשובה הרשומה על הקיר. אז מה עדיף? חדש או ישן? לא פעם, מובילה אתכם הרכישה למצב שבו התיקונים ידרשו מכם הרבה מעבר. מכאן שבחירה של מוצר חדש תהיה עדיפה על מוצר ישן.
בחירה של בלאי ומסננים
 בהמשך לבחירת בר מים טוב, רצוי לוודא כי החלקים אכן חזקים וטובים ויהיו לכם בהישג יד כשתרצו להחליפם או שיגיע יעדם או זמנם. סינון כל גרגר חול או לכלוך ללא בעיה, גם גורמים שאינם נראים לעין. גם האבנית היא חלק מהסיפור וגם כאן יהיה עליכם לבחור או לברור מכשיר שהשגת החלקים שלו תהיה זמינה ונגישה ללא בעיה. מתקן מים רציני ומקצועי שיסלק הרבה מעבר לגרגיר אחד אלא גם כלור, אבנית וכל מה שבא יחד עם השיקולים של הבחירה השקולה והרצינית. בסיכום דבר, העלות חשובה ומאידך, הרכישה עצמה לא פחות.