בר מים לשתייה יגרום לכם לשתות יותר

מי מאיתנו לא קרא את כל הכתבות ואת כל המחקרים שמדברים על כך ששתיית מים מרובה עושה טוב לגוף? כולנו הרי יודעים שזה טוב לא רק לעור הפנים שלנו אלא גם למערכות נוספות בגוף, אך יחד עם זאת, מי מאיתנו באמת מצליח להגיע לשתייה של לפחות ליטר וחצי ליום של מים? רוב האנשים שאין להם בר מים בבית מעידים על כך שהם לא מצליחים להגיע לכמות כזאת, אך אנשים שכבר קנו מכשיר כמו בר מים מספרים שהם החלו לשתות הרבה יותר בכל יום. הסיבה לכך פשוטה: בר המים הופך את המים המסוננים להרבה יותר זמינים עבורכם ועבור הילדים שלכם, כך שאין ספק שעם כזה מכשיר נהדר כל אחד מאיתנו יוכל להתרגל לשתות הרבה יותר.
בר מים או בקבוקי מים?
רוב האנשים נמצאים מול הדילמה האם לשתות מים מסוננים בעזרת בקבוקי מים שהם קונים בסופר או האם לעשות זאת בעזרת בר המים, והאמת היא, שבר מים הוא פתרון הרבה יותר טוב. ראשית, עם בר מים תמיד יש לכם מים ואתם אף פעם לא מגיעים למצב שבו נגרמו לכם המים המסוננים, ושנית, זה גם יוצא יותר כלכלי לאורך השנים. מעבר לכל אלה, אם איכפת לכם מכדור הארץ ומהסביבה שלנו, הרי שהגיע הזמן להפסיק לצרוך כל כך הרבה בקבוקי פלסטיק בכל שבוע, והגיע הזמן לשתות מים מסוננים בעזרת בר המים.
האם בר המים מספק גם מים חמים?
בהחלט כן, וזו עוד סיבה טובה לקנות אותו. אם חשבתם עד היום שעם בר המים אתם יכולים ליהנות רק מכוס מים קרים, הרי שכדאי לדעת שזה לא כך. ראשית, יש ברי מים שאיתם תוכלו להכין לעצמכם גם סודה, ושנית, כמעט בכל בר מים יש אפשרות היום גם לשתיית מים חמים. זה חשוב ביותר כי אם יגיעו אליכם אורחים ואם תרצו להציע להם כוסות קפה הרי שעם בר המים תוכלו לעשות את זה הרבה יותר בקלות ומבלי שיהיה עליכם להרתיח מים.